Formidable Registration - en to nl translation catalogue (155 entries)

en: A password reset email has been sent to the email address on file for your account, but may take several minutes to show up in your inbox.
nl: Er is een email naar het voor uw account bekende email adres gestuurd in verband met het opnieuw in stellen van uw wachtwoord, maar het kan enkele minuten duren voordat dat bericht in uw inbox wordt getoond.

en: Add
nl: Toevoegen

en: Add a login form anywhere on your site
nl: Voeg een aanmeld formulier aan je website toe

en: Add user meta to save submitted values to a user's profile. User meta can be retrieved with the [user_meta key="insert_name_here"] shortcode.
nl: Voeg meta data toe als opgeslagen waarden in een gebruikersprofiel. Meta data kan worden opgehaald met de shortcode [user_meta key="meta_data_naam"]

en: Admin Email Notification
nl: Email kennisgeving voor Admin

en: Admin approval
nl: Admin goedkeuring

en: Allow logged-in users to create new users with this form
nl: Sta aangemelde gebruikers toe met dit formulier nieuwe gebruikers aan te maken

en: An error occurred. Please try again.
nl: Er is een fout opgetreden. Probeert u het nog een keer.

en: An unknown error occurred. Please try again later.
nl: Er is een onbekende fout opgetreden. Probeert u het later nog eens.

en: Automatically generate from blog title
nl: Genereer automatisch op basis van de blog titel

en: Automatically generate from email address
nl: Automatisch afleiden van email adres

en: Automatically generate from username
nl: Genereer automatisch op basis van de gebruikersnaam

en: Automatically log in users who submit this form
nl: Log gebruikers die dit formulier verzenden automatisch in

en: Blog title
nl: Blog titel

en: Confirm New Password
nl: Bevestig nieuwe wachtwoord

en: Create a new subdomain or subdirectory when a user registers with this form.
nl: Maak een nieuw subdomein of nieuwe submap aan wanneer een gebruiker zich met dit formulier registreert.

en: Create admin email
nl: Maak admin email aan

en: Create subsite when user registers
nl: Maak een subsite als de gebruiker zich registreert

en: Create user email
nl: Maak gebruikers email aan

en: Default Messages
nl: Standaard boodschap

en: Determine which roles can create new users with this form on the front-end of your site. The selected roles must submit entries on the back-end of your site in order to edit their own profile.
nl: Leg vast welke rollen nieuwe gebruikers kunnen aanmaken met dit formulier op de front-end van uw site. Om hun eigen profiel te bewerken moeten de geselecteerde rollen wijzigingen aanbrengen via de back-end van uw site.

en: Display Name
nl: Schermnaam

en: Display fields in
nl: Toon velden in

en: Display format
nl: Weergave formaat

en: Do not use Formidable styling
nl: Gebruik niet de Formidable vormgeving

en: Email Notification
nl: Email kennisgeving

en: Email confirmation
nl: Email bevestiging

en: Enter your new password below.
nl: Geef hieronder uw nieuwe wachtwoord in.

en: First Last
nl: Eerste laatst

en: First Name
nl: Voornaam

en: Forgot your password?
nl: Wachtwoord vergeten?

en: Formidable Registration
nl: Formidable registratie

en: Formidable Registration requires that Formidable Pro version 2.0 or greater be installed. Until then, keep Formidable Registration activated only to continue enjoying this insightful message.
nl: Formidable Registration vereist dat Formidable Pro versie 2.0 of hoger is geïnstalleerd. Zolang aan die voorwaarde niet is voldaan kunt u Formidable Registration geactiveerd laten om te genieten van deze verhelderende mededeling.

en: Formidable Style
nl: Formidable style

en: Get New Password
nl: Vraag nieuw wachtwoord aan

en: Global Pages
nl: Globale pagina's

en: Hide the "Remember Me" checkbox
nl: Verberg de "Onthoud mij" checkbox

en: Hide the login error messages
nl: Verberg de aanmeld foutmeldingen

en: Hide the username and password labels
nl: Verberg de labels van gebruikersnaam en wachtwoord

en: Include Remember Me checkbox
nl: Voeg de Gegevens onthouden checkbox toe

en: Inline (horizontal)
nl: Op de zelfde regel

en: Insert a Login Form
nl: Voeg een aanmeld formulier in

en: Invalid request.
nl: Ongeldig verzoek.

en: Invalid username or password. %1$sLost your password%2$s?
nl: Ongeldige gebruikersnaam of wachtwoord. %1$sWachtwoord vergeten%2$s?

en: Last First
nl: Laatste eerst

en: Last Name
nl: Achternaam

en: Login
nl: Inloggen

en: Login Button Label
nl: Label van aanmeld knop

en: Login Form
nl: Aanmeld formulier

en: Login/Logout Page
nl: Aanmeld/afmeld pagina

en: Logout
nl: Afmelden

en: Logout Label
nl: Afmeld label

en: N/A
nl: N.v.t.

en: Name
nl: Naam

en: New Password
nl: Nieuw wachtwoord

en: None
nl: Niets

en: Only Email fields will show here. An email field must be selected if you would like to register new users with this form.
nl: Alleen email velden zijn hier zichtbaar. Er moet een email veld geselecteerd zijn als u nieuwe gebruikers wilt kunnen registreren met dit formulier.

en: Only file upload fields will show here.
nl: Alleen bestand upload velden zullen hier zichtbaar zijn.

en: Override the default registration messages.
nl: Vervang de standaard registratie boodschappen

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Password Label
nl: Wachtwoord label

en: Password Placeholder
nl: Invul aanwijzing voor wachtwoord

en: Passwords may not contain the character "\".
nl: Wachtwoorden mogen het karakter "\" niet bevatten.

en: Permissions
nl: Bevoegdheden

en: Please enter a username or email address to continue.
nl: Geef aub een gebruikersnaam of email adres in om verder te gaan.

en: Please enter a valid email address.
nl: Geef aub een geldig email adres in.

en: Please enter a valid password.
nl: Geef aub een geldig wachtwoord in.

en: Please enter a valid username.
nl: Geef aub een geldige gebruikersnaam in.

en: Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.
nl: Geef aub uw gebruikersnaam of email adres in. U zult dan via email een link ontvangen om een nieuw wachtwoord aan te maken.

en: Please note: the Email Confirmation option will appear if you map the Password setting to a Password field in your form.
nl: Let op: de optie E-mailbevestiging verschijnt als u de instelling Wachtwoord koppelt aan een Wachtwoordveld in uw formulier.

en: Please note: the automatic login option will appear if you map the Password setting to a Password field in your form.
nl: Merk op: de automatische aanmeld optie verschijnt als u de wachtwoord instelling verbindt aan een wachtwoord veld in uw formulier.

en: Prevent logged-out users from seeing the wp-admin page. Select a page where logged-out users will be redirected when they try to access the wp-admin page or just leave this option blank. Please note that you must have a login form on the selected page.
nl: Voorkom dat afgemelde gebruikers de wp-admin pagina zien. Selecteer een pagina waar afgemelde gebruikers worden heengeleid wanneer zij de wp-admin pagina proberen te benaderen of vul deze optie niet in. Bedenk dat er een aanmeld formulier op de gekozen pagina aanwezig moet zijn.

en: Redirect to:
nl: Stuur door naar:

en: Register User
nl: Registreer gebruiker

en: Register users through a Formidable form
nl: Registreer gebruikers met behulp van een Formidable formulier

en: Registration Page
nl: Registratie pagina

en: Remember Me
nl: Gegevens onthouden

en: Remember Me Label
nl: Gegevens onthouden label

en: Require a click to show the login form
nl: Verlang een muisklik om het aanmeldformulier te tonen

en: Require new users to be approved by an administrator before they may log in.
nl: Verlang dat nieuwe gebruikers worden goedgekeurd door een beheerder voordat ze kunnen aanmelden

en: Require new users to confirm their e-mail address before they may log in.
nl: Verlang dat nieuwe gebruikers hun e-mailadres bevestigen voordat ze kunnen aanmelden.

en: Reset Password
nl: Stel wachtwoord opnieuw in

en: Reset Password Page
nl: Reset wachtwoord pagina

en: Role required to create new users:
nl: Vereiste rol om nieuwe gebruikers aan te kunnen maken:

en: Same as Username
nl: Zelfde als gebruikersnaam

en: Select Field
nl: Selecteer veld

en: Select a page where users can register for your site. Leave this option blank if you would like to allow users to register on the default WordPress registration page. Please note that you must have a registration form on the selected page.
nl: Kies een pagina waar gebruikers zich kunnen registreren voor uw website. Laat deze optie leeg indien u uw gebruikers toelaat zich te registreren met de standaard wordpress registratie pagina. Opgelet de gekozen pagina dient een registratieformulier te bevatten;

en: Select the page where users can reset their password. Please note that you must have a reset password form on the selected page.
nl: Selecteer de pagina waarop de gebruiker zijn wachtwoord opnieuw kan instellen. Bedenk dat op die pagina een formulier voor het instellen van een wachtwoord aanwezig moet zijn.

en: Select the page where users will be redirected after clicking the activation link.
nl: Selecteer de pagina waar gebruikers naar worden doorgestuurd na het klikken op de activatie link.

en: Set with link in email notification
nl: In te stellen middels link in email kennisgeving

en: Show lost password link
nl: Toon wachtwoord vergeten link

en: Slide the login area
nl: Voeg het logingedeelte toe

en: Sorry, that site already exists!
nl: Helaas, die site bestaat al!

en: Sorry, we do not accept empty passwords.
nl: Sorry, we accepteren geen lege wachtwoorden.

en: Standard (vertical)
nl: Standaard (onder elkaar)

en: Subdirectory or subdomain
nl: Sub-map of subdomein

en: Successful user registration
nl: Registratie van gebruiker geslaagd

en: Thanks for creating an account on %s.
nl: Dank voor het aanmaken van een account op %s.

en: Thanks for registering at %s! To complete the activation of your account please click the following link:
nl: Bedankt voor je registratie op  %s! Klik op de volgende link om je account te activeren:

en: That activation link is invalid.
nl: De activatielink is ongeldig.

en: The activation e-mail has been sent to the e-mail address with which you registered. Please check your email and click on the link provided.
nl: De activatie-e-mail is verzonden naar het e-mailadres waarmee je bent geregistreerd. Controleer je e-mail en klik op de daarin opgenomen link.

en: The following words cannot be used as blog names: %s.
nl: De volgende woorden kunnen niet gebruikt worden als blog namen: %s.

en: The message displayed when a blank email is entered in a registration form.
nl: De boodschap die wordt getoond als een blanco email adres is ingegeven in een registratie formulier

en: The message displayed when a blank password is entered in a registration form.
nl: De boodschap die wordt getoond als een blanco wachtwoord is ingegeven in een registratie formulier

en: The message displayed when a blank username is entered in a registration form.
nl: De boodschap die wordt getoond als een blanco gebruikersnaam is ingegeven in een registratie formulier

en: The message displayed when a logged-in user attempts to change their username.
nl: Deze boodschap wordt getoond wanneer geregistreerde gebruikers hun gebruikersnaam willen wijzigen.

en: The message displayed when an existing email is entered in a registration form.
nl: De boodschap die wordt getoond als een al bestaand email adres is ingegeven in een registratie formulier

en: The message displayed when an existing subsite is entered in a registration form.
nl: Deze boodschap wordt getoond wanneer een bestaande subsite gebruikt wordt in een registratieformulier.

en: The message displayed when an existing username is entered in a registration form.
nl: De boodschap die wordt getoond als een al bestaande gebruikersnaam is ingegeven in een registratie formulier

en: The message displayed when an illegal password is entered in a registration form.
nl: De boodschap die wordt getoond als een ongeldig wachtwoord is ingegeven in een registratie formulier

en: The message displayed when an illegal username is entered in a registration form.
nl: De boodschap die wordt getoond als een ongeldige gebruikersnaam is ingegeven in een registratie formulier

en: The password field is empty.
nl: Het veld wachtwoord is leeg.

en: The password reset link you used is not valid anymore.
nl: De link om uw wachtwoord opnieuw in te stellen is niet meer geldig.

en: The selected Login/Logout page does not include a login form. Please select a page that includes the %s shortcode.
nl: De geselecteerde Login/Logout pagina bevat geen login formulier. Selecteer een pagina die de %s shortcode bevat.

en: The selected Reset Password page does not include a reset password form. Please select a page that includes the %s shortcode.
nl: De geselecteerde pagina Wachtwoord resetten bevat geen formulier om het wachtwoord te resetten. Selecteer een pagina die de %s shortcode bevat.

en: The selected registration page does not include a registration form. Please select a page that has a registration form that can be viewed when logged out.
nl: De geselecteerde registratiepagina bevat geen registratieformulier. Selecteer een pagina met een inschrijvingsformulier dat kan worden bekeken wanneer men is uitgelogd.

en: The text that appears at the top of the lost password form.
nl: De tekst die wordt getoond boven aan het wachtwoord vergeten formulier

en: The text that appears at the top of the reset password form.
nl: De tekst die wordt getoond boven aan het reset wachtwoord formulier

en: The two passwords you entered do not match.
nl: De twee wachtwoorden die u heeft ingegeven komen niet overeen.

en: The username field is empty.
nl: Het veld gebruikersnaam is leeg.

en: This email address is already registered.
nl: Dit e-mailadres is al geregistreerd.

en: This username is already registered.
nl: Deze gebruikersnaam is al geregistreerd.

en: This username is invalid because it uses illegal characters. Please enter a valid username.
nl: Deze gebruikersnaam is ongeldig vanwege het gebruik van niet toegestane karakters. Vul een geldige gebruikersnaam in.

en: Title:
nl: Titel:

en: To set your password, please visit the following address:
nl: Bezoek aub het volgende adres om uw wachtwoord in te stellen:

en: Use Full Email Address
nl: Gebruik volledig e-mailadres

en: Use default Style
nl: Gebruik standaard style

en: User Email
nl: Gebruikers e-mailadres

en: User Email Notification
nl: Email kennisgeving voor gebruiker

en: User ID
nl: Gebruikers ID

en: User Meta
nl: Gebruikers Meta

en: User Moderation
nl: Gebruikers machtiging

en: User Role
nl: Gebruikrol

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Username Label
nl: Gebruikersnaam label

en: Username Placeholder
nl: Invul aanwijzing voor gebruikersnaam

en: Username or Email Address
nl: Gebruikersnaam of e-mailadres

en: Value
nl: Waarde

en: Welcome to %s
nl: Welkom bij %s

en: You are running an outdated version of Formidable. This plugin will not work correctly if you do not update Formidable.
nl: Je gebruikt een oude versie van Formidable. Deze plugin werkt mogelijk niet correct als je Formidable niet bijwerkt.

en: You have not confirmed your e-mail address. %1$sResend activation%2$s?
nl: Je hebt je emailadres niet bevestigd. %1$sActivatielink opnieuw zenden%2$s?

en: You may %1$slog in here%2$s with the username and password you have created.
nl: U kunt %1$shier aanmelden%2$s met de gebruikersnaam en het wachtwoord die u heeft aangemaakt.

en: Your Formidable Registration database needs to be updated.%1$sPlease deactivate and reactivate the plugin or %2$sUpdate Now%3$s
nl: Uw Formidable Registration database moet worden bijgewerkt.%1$sDeactiveer en reactiveer de plugin of %2$sWerk nu bij%3$s

en: Your account has been activated. Please check your e-mail for a link to set your password.
nl: Uw account is aangemaakt. Controleer uw email op een link om uw wachtwoord in te stellen.

en: Your account has been activated. You may now log in.
nl: Je account is geactiveerd. Je kunt nu aanmelden.

en: Your account is now active. Enjoy!
nl: Je account is nu actief. Veel plezier ermee!

en: Your password has been reset.
nl: Uw wachtwoord is opnieuw ingesteld.

en: Your password reset link appears to be invalid. Please request a new link below.
nl: De link om uw wachtwoord opnieuw in te stellen blijkt ongeldig te zijn. Vraag hieronder aub een nieuwe aan.

en: Your password reset link has expired. Please request a new link below.
nl: De link om uw wachtwoord opnieuw in te stellen is verlopen. Vraag hieronder aub een nieuwe aan.

en: Your username cannot be changed at this time.
nl: Uw gebruikersnaam kan nu niet gewijzigd worden.

en: Your username is %s.
nl: Uw gebruikersnaam is %s.

en: [%s] Activate Your Account
nl: [%s] Activeer je account

en: a single row
nl: enkele rij

en: default
nl: standaard

en: multiple rows
nl: meerdere rijen
